Η Νομαρχιακή Επιτροπή Ανατ. Αττικής και οι Οργανώσεις Μελών του ΣΥΡΙΖΑ -Προοδευτική Συμμαχία Σαρωνικού, διοργανώνουν την Κυριακή 14 Μαίου 2023 και ώρα 19.30 στο Θέατρο της Παλαιάς Φώκαιας στο λιμάνι, ανοιχτή πολιτική εκδήλωση – ομιλία των υποψηφίων βουλευτών/τριών ενόψει των επικείμενων εκλογών της 21ης Μαΐου.
Στην εκδήλωση θα παρουσιαστεί το πρόγραμμα του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ και θα μιλήσουν οι υποψήφιοι:
- Κοροβέση Μυρτώ
- Λεβέντη Αγγελική
- Σπίρτζης Χρήστος
- Φιλίππου Πέτρος