Νέο Διοικητικό Συμβούλιο στην Ένωση Συλλόγων Γονέων Δήμου Παλλήνης

Νέο Διοικητικό Συμβούλιο, διετούς θητείας, εξέλεξαν τα μέλη της Ένωσης Συλλόγων Γονέων Δήμου Παλλήνης. Η εκλογική διαδικασία έγινε χθες, Δευτέρα, 20 Μαρτίου 2017, στο χώρο του 3ου Γυμνασίου Γέρακα με ιδιαίτερα υψηλή συμμετοχή εκ μέρους των εκπροσώπων/εκλεκτόρων των Δημόσιων Σχολείων και των δύο βαθμίδων του Δήμου Παλλήνης.(Απο τους 92 εγγεγραμμένους προσήλθαν και ψήφισαν 86!) 

Την εκλογική διαδικασία διεκπεραίωσε, η Εφορευτική Επιτροπή της Ένωσης. ( Μαρία Διακάκη,(2ο Γυμνάσιο Γέρακα), Λυγερή Ζωχιού, (1ο Γυμνάσιο Παλλήνης) και Αντώνης Σαμωνάς (3ο Γυμνάσιο Παλλήνης)

Η συγκρότηση των εκλεγέντων σε σώμα θα γίνει τις προσεχείς ημέρες.

Τα ονόματα των εκλεγέντων και τα Σχολεία που εκπροσωπούν

Για το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Συλλόγων Γονέων Δήμου Παλλήνης
(εκλεγέντες, κατ΄αλφαβητική σειρά)

Αλεξανδροπούλου-Τσίλου Γεωργία (2ο Δημοτικό Γέρακα)
Αμοργιανού Μαρία, 2ο Γυμνάσιο Παλλήνης
Κακαμπούκη Βίκυ, (2ο Γυμνάσιο Παλλήνης)
Καρπούζος Δημήτριος, (6ο Δημοτικό Παλλήνης)
Παπαγεωργίου Κωσταντίνος, (2o Λύκειο Γέρακα)
Τρεβλάς Σάκης, (2ο Γυμνάσιο Γέρακα)
Χατζηνικολάου Ανδρέας, (1ο Λύκειο Παλλήνης)

Αναπληρωματικοί Δ.Σ.:
(κατά σειρά αναπλήρωσης)

1. Βασιλείου Θεόδωρος (2ο Γυμνάσιο Γέρακα)
2. Χάρη Φωτεινή, (2ο Γυμνάσιο Παλλήνης)
3. Στρίκος Κώστας, (6ο Δημοτικό Γέρακα)

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή της Ένωσης Συλλόγων Δήμου Παλλήνης
(κατ΄αλφαβητική σειρά)

Αδάμου Ρούλα, (2ο Λύκειο Γέρακα)
Λορεντζάτου Δήμητρα, (1ο Δημοτικό Γέρακα)
Μπούζιου Αγλαϊα, (5ο Δημοτικό Παλλήνης)

Για την Πρωτοβάθμια Σχολική Επιτροπή Δήμου Παλλήνης

Παναγιωτόπουλος Κωνσταντίνος (7ο Δημοτικό Γέρακα)

Για τη Δευτεροβάθμια Σχολική Επιτροπή Δήμου Παλλήνης

Αδαμαντιάδης Παναγιώτης (1ο Γυμνάσιο Γέρακα)

Για την Ομοσπονδία Γονέων
(κατ΄αλφαβητική σειρά)

Αλεξανδροπούλου-Τσίλιου Γεωργία, ((2ο Δημοτικό Γέρακα)
Αμοργιανού Μαρία, (2ο Γυμνασίο Παλλήνης)
Καλογερία Ευγενία (2ο Δημοτικό Παλλήνης)
Καμπάς Στέφανος, (Μουσικό Γυμνάσιο-Λύκειο Παλλήνης)
Κοσμά-Τριανταφύλλου Βάντα, (2ο Γυμνάσιο Παλλήνης)
Παμφίλης Αντώνης, (3ο Δημοτικό Παλλήνης)
Παπαγεωργίου Κωνσταντίνος, (2ο Λύκειο Γέρακα)
Τσάκκος Θύμιος, (Μουσικό Γυμνάσιο-Παλλήνης)
Χάρη Φωτεινή, (2ο Γυμνάσιο Παλλήνης)