Υψηλού μορφωτικού επιπέδου και με μέσο όρο ηλικίας τα 48 έτη ο Συνδυασμός «ΕΜΕΙΣ, η Πόλη μας»

Υψηλού μορφωτικού επιπέδου και με μέσο όρο ηλικίας τα 47 έτη, η συγκρότηση του ψηφοδελτίου της Δημοτικής Παράταξης, «ΕΜΕΙΣ, η Πόλη μας» με επικεφαλής την κοινωνιολόγο  και επί σειρά ετών Αντιδήμαρχο Παλλήνης, Ειρήνη Κουνενάκη.

Ο Συνδυασμός χαρακτηρίζεται από  πολυσυλλεκτικότητα  σε επίπεδο πολιτικής, περιέχει έντεκα εκπαιδευτικούς, τέσσερις γιατρούς, τρεις δημοσιογράφους και ένα εκτεταμένο αριθμό ελεύθερων επαγγελματιών υψηλής ειδίκευσης.

Υποψήφια Δήμαρχος

Κουνενάκη Ειρήνη
(Κοινωνιολόγος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Ανθούσας

  1. Κωνσταντινίδου Ευτυχία, (Εκπαιδευτικός, Γυμνάσιο Ανθούσας)

 Εκλογική Περιφέρεια Γέρακα 

  1. Αλυσσανδράκης Γρηγόριος – Αλέξανδρος, (Μηχανολόγος /Μηχανικός)
  2. Αντωνίου Βαρβάρα, (Υπάλληλος Γενικού Λογιστήριο)
  3. Απειρανθίτη Ελένη – Αναστασία, (Φοιτήτρια Μ. Μαζικής Ενημέρωσης)
  4. Γκλιάνα Στυλιανή, (Δημοσιογράφος ΕΡΤ)
  5. Ζαβιτσάνου Θεοφύλακτη (Φούλη) (Δημοσιογράφος – Μεταφράστρια ΕΡΤ)
  6. Θεσσαλονικεύς Νικόλαος, (Μαιευτήρας / Χειρουργός)
  7. Καραγιάννη Φωτεινή, (Εκπαιδευτικός )
  8. Καραναστάση Ειρήνη, (Ακαδημαϊκός)
  9. Κόπτη Μίλια Μαρία, (Οδοντίατρος)
  10. Κωτσίδης Θεόφιλος, (Επιχειρηματίας)
  11. Λούφα Νικολέττα (Νίκη) (Συνταξιούχος Τραπεζικός Υπάλληλος)
  12. Μανωλοπούλου Μαρία ( Φοροτεχνικός)
  13. Μπαντιλέσκα Ιουλία, (Άνεργη)
  14. Νιργιανάκης Εμμανουήλ, (Μαθηματικός, Ιδιωτικός Υπάλληλος)
  15. Παπαδογιάννης Μιχαήλ, (πρ. Διευθυντής Τράπεζας)
  16. Παπαδόπουλος Ευστάθιος, (Εκπαιδευτικός, Μουσικό Σχολείο Παλλήνης)
  17. Στεφοπούλου Ελένη, (Εκπαιδευτικός)
  18. Τσούτσιας Παναγιώτης, (Γεν. Διευθυντής Ραδιοφωνίας ΕΡΤ)
  19. Χρηστίδης Χρυσόστομος, (Εντεταλμένος Σύμβουλος ΔΕΗ Ανανεώσιμες Α.Ε.)

Εκλογική Περιφέρεια Παλλήνης 

  1. Αμοργιανού Μαρία, (Ακτινολόγος)
  2. Βλαχοπουλιώτη Αναστασία (Άννυ), (Αρχιτέκτων Μηχανικός)
  3. Γείτονα Αργυρώ, (Εκπαιδευτικός, 3ο Δημοτικό Σχολείο Παλλήνης)
  4. Δημητροπούλου Σπυριδούλα, (Ιδιωτική Υπάλληλος)
  5. Καλδής Γεώργιος, (Πολιτικός Μηχανικός)
  6. Κάρκας Ευθύμιος, (Δικηγόρος)
  7. Κοτρώνης Δημήτριος, (Δημοτικός Υπάλληλος)
  8. Κωτσελάς Βασίλειος, (Νευροχειρουργός)
  9. Μαλισιόβας Αθανάσιος, (Δημόσιος Υπάλληλος)
  10. Μανουράς Στέργιος, (Εκπαιδευτικός, 1ο Γυμνάσιο Παλλήνης)
  11. Μαρκαντώνης Κωνσταντίνος, (Ειδικό Επιστημονικό Προσωπικό Ε.Μ.Π.)
  12. Μπαντούνα Μαρία, (Επιχειρηματίας)
  13. Παλληκάρης Δημήτριος, (Πολιτικός Μηχανικός Ε.Μ.Π.)
  14. Πετρόπουλος Ιωάννης, (Εκπαιδευτικός, 7ο Δημοτικό Σχολείο Παλλήνης)
  15. Τολούμη Ενκελόνα, (Άνεργη)

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων

 Δημοτική Κοινότητα Παλλήνης 

  1. Δημητριάδης Λουκάς, (Τραπεζικός Υπάλληλος)
  2. Κακλαμάνης Ιωάννης, (Μηχανολόγος /Μηχανικός)
  3. Μανιάτης Παναγιώτης, (Εκπαιδευτικός)
  4. Μαρσέλου Ηλιάδα, (Άνεργη)
  5. Ντόβολου Ροζαλία, (Ιδιωτική Υπάλληλος)
  6. Πένσα Μερόπη, (Εργαζόμενη )
  7. Τάτση Γεωργία, (Σκηνοθέτης -Συγγραφέας)
  8. Τσενές Γρηγόριος, (Επιχειρηματίας)
  9. Σιμόπουλος Γεώργιος, (Αρχιτέκτων Μηχανικός)
  10. Φωτοπούλου Δήμητρα, (Εκπαιδευτικός )
  11. Χριστόφιλος Γεώργιος, (Αρχιτέκτων Μηχανικός)

Δημοτική Κοινότητα Γέρακα 

  1. Αδάμ Κυριάκος, (Οικονομολόγος)
  2. Αμίτση Λογαρά Φωτεινη (Φώφη), (Καθηγήτρια   Ξένων Γλωσσών)
  3. Ζωγράφου Δανάη, (Χημικός- Μεταπτυχιακή Φοιτήτρια)
  4. Καντηλεριού Ειρήνη, (Οικιακά)
  5. Κουτερής Παναγιώτης, (Δημόσιος Υπάλληλος)
  6. Κωστάκη Γεωργία, (Ηλεκτρολόγος Μηχανικός)
  7. Λάμπρου Γιαννούλα (Γιάννα), (Συντ. Αρχιτέκτων)
  8. Οικονομίδης Παναγιώτης, (Ελ. Επαγγελματίας)
  9. Παρασκευάς Λουκάς, (Τυπογράφος)
  10. Προδρόμου Άννα, (Ιδ. Υπάλληλος)
  11. Ρουπακάς Γεώργιος, (Ηχολήπτης)
  12. Τσιριγώτη Μαριετίνα (Μαρί), (Εργοθεραπεύτρια)