Εκλογές 25ης Ιανουαρίου 2015: τα ψηφοδέλτια Περιφέρειας Αττικής

Τα ψηφοδέλτια των πολιτικών κομμάτων στην Περιφέρεια Αττικής για τις εθνικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015:   

  1. Μητρόπουλος Αλέξιος 
  2. Αθανασίου Νάσος
  3. Πάντζας Γεώργιος 
  4. Καλογράνης Κώστας
  5. Πέππας
  6. Σωτηρίου Ελένη
  7. Μαραγκάκη Αγγελική
  8. Καραγκούνης
  9. Παρασκευόπουλος Αλέξανδρος
  10. Κάραλη Κατερίνα
  11. Γκοτσόπουλος Θόδωρος
  12. Θεοχάρη Καίτη
  13. Δελαγγραμάτικα Ελισάβετ
  14. Πριμικήρης Βασίλης
  15. Σκουρολιάκος Πάνος
  16. Καλύβης Αλέκος
  17. Δέδες Γιάννης
  18. Στεργίου Ιωάννα
  19. Βήχας Γιώργος

  1. Αντωνίου Νικόλαος
  2. Αυγερινός Αθανάσιος
  3. Βλάχος Γεώργιος
  4. Βορίδης Μαυρουδής (Μάκης)
  5. Γρηγορόπουλος Κωνσταντίνος
  6. Ηλιάδης Ιωάννης
  7. Καβέτσου Αικατερίνη
  8. Καντερές Νικόλαος
  9. Κορδάτου Γεωργία
  10. Κασαγιάννης Λάμπρος
  11. Κοπανάκη Ευαγγελία
  12. Κώτσηρας Γεώργιος
  13. Μαρτίνου Γεωργία
  14. Μπούρας Αθανάσιος
  15. Οικονομάκος Ιωάννης
  16. Σταύρου Απόστολος -παραιτήθηκε-
  17. Τσανικλίδης Δημήτριος
  18. Τσιμιδάκη Χριστίνα
  19. Χριστοπούλου Λουκία

  1. Αγγελοπούλου Αριάννα, Περιβαλλοντολόγος
  2. Ασπραδάκης Παντελής, Διευθυντής Λειτουργίας ΕΡΤ
  3. Αφεντούλη Δέσποινα, Εκπαιδευτικός
  4. Βουδούρης Μάκης, Ιατρός, Π. Πρόεδρος ΕΟΠΠΥ
  5. Γεωργιάδης Βασίλης, Μηχανοσυνθέτης Αεροσκαφών
  6. Γεωργοπούλου Κατερίνα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  7. Γκοτοβός Νίκος, Δικηγόρος
  8. Γουδέβενου Δεβόρα, Φυσιοθεραπεύτρια
  9. Δήμα Μαργαρίτα, Γεωπόνος
  10. Δρούγκας Σταύρος, Ελεύθερος Επαγγελματίας, – Αντιδήμαρχος Παλλήνης
  11. Ζάρας Γιώργος, Υπάλληλος ΟΣΕ
  12. Κανελλάκης Γιάννης, Δημοσιογράφος
  13. Καπλάνη Ελένη, Συγγραφέας
  14. Λιακόπουλος Χρήστος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  15. Μουστακάκη Γεωργία, Ιδιωτική Υπάλληλος
  16. Πάζιου Ηρώ, Δικηγόρος
  17. Παπαθεοδώρου Χριστίνα, Αγρότισσα
  18. Στεφάν Άννα Μαρία, Σύμβουλος Εκδόσεων
  19. Τζομάκας Γιώργος, Αντιπρόεδρος Ομονοιας

  1. Αδάμ Σοφία 
  2. Βαρελάς Δημήτριος
  3. Βρεττός Σπυρίδων
  4. Καραμπάτσου Αμαρυλλίς 
  5. Καρδαρά Μαρία Άλκηστης
  6. Καρυωτάκης Αντώνιος
  7. Κούργια Παρασκευή (Βιβίκα)
  8. Μουρούτσος Νικόλαος
  9. Νούσια Όλγα
  10. Παμουκτσόγλου Αναστασία
  11. Πήττας Βασίλειος
  12. Πουμακτσόγλου Αναστασία
  13. Στεφανάκης Εμμανουήλ
  14. Χατζή Μαριάννα
  15. Χριστοφιλοπούλου Παρασκευή (Εύη)

 

  1. Αγαπητού Γιώτα, Άνεργη
  2. Αϊβαλιώτης Αριστοτέλης, Επιχειρηματίας
  3. Απέργη Έλσα, Βιοτέχνης
  4. Αποστολάκη Ελένη, Δικηγόρος
  5. Βακιρτζή Λίλα, Οικιακά
  6. Βαλάτας Σπύρος, Στέλεχος Επενδυτικής Εταιρείας
  7. Βασιλείου Αθανάσιος, Υπεργολάβος Υποδομών
  8. Εσκίογλου Πέτρος, Σύμβουλος Επιχειρήσεων
  9. Καράμπελα Βίκυ, Εισοδηματίας
  10. Καρατζής Νίκος, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  11. Κόλιας Βασίλης, Σύμβουλος Πληροφορικής
  12. Κομηνέα Σοφία, Ηθοποιός
  13. Λαζαρίδης Τάσος, Δημοσιογράφος
  14. Λαμπρόπουλος Γιώργος, Χημικός Μηχανικός
  15. Μαυρωτάς Γιώργος, αν. Καθηγητής ΕΜΠ, Ολυμπιονίκης
  16. Νικολοπούλου Αγγελική, Οδοντίατρος
  17. Παπαθεοδώρου Θεοδόσιος, Έμπορος
  18. Σταμούλη Μυρτώ, Συνταξιούχος ΟΑ
  19. Τσιόδρας Δημήτρης, Δημοσιογράφος

  1. Αγγελόπουλος Σωτήρης, Πρόεδρος Σωματείου στην Χημική Βιομηχανία 
  2. Αγγελοπούλου Γιούλη, ιδιωτική υπάλληλος
  3. Βαρδαβάκης Μανώλης,υγειονομικός στο Θριάσιο 
  4. Βασίλαρου Ειρήνη, μέλος ΔΣ του Σωματείου Ιντρακόμ 
  5. Γκιόκας Γιάννης, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, υπεύθυνος του Γραφείου Τύπου της ΚΕ του ΚΚΕ, βουλευτής
  6. Δαρδαλής Νίκος, καθηγητής, μέλος ΔΣ της ΟΛΜΕ
  7. Κουμπούρης Δήμος, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Συνταξιούχων ΙΚΑ, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
  8. Παμφίλης Αποστόλης, αυτοαπασχολούμενος
  9. Παπαβασιλείου Παντελής, μεταλλεργάτης
  10. Πασχαλίδου Θεοδώρα, ιδιωτικός υπάλληλος 
  11. Ρεμπάπης Νίκος, μέλος του Γραφείου του Κεντρικού Συμβουλίου της ΚΝΕ
  12. Σταθουλόπουλος Στάθης, Πρόεδρος Συνδικάτου Φαρμάκου Αττικής
  13. Συρίγος Βάλσαμος, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λαυρίου
  14. Τάκας Νίκος, ξενοδοχοϋπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου ξενοδοχείου Μον-Παρνές 
  15. Τοπαλιανίδης Βασίλης, γιατρός
  16. Τριγάζη Ρούλα, δικηγόρος
  17. Τσιουμπρής Δημήτρης, Δημοτικός Σύμβουλος Α. Λιοσίων
  18. Τσίχλης Παναγιώτης, Πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων Μεσόγεια
  19. Χασιώτης Μιχάλης, μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Λογιστών, Δημοτικός Σύμβουλος Ωρωπού

  1. Βλαχοπουλιώτη Αναστασία
  2. Γρηγορόπουλος Αντώνης
  3. Θεοδοσάκη Μαρία
  4. Καραγιαννίδης Γρηγόρης
  5. Κασολα Σταυρούλα
  6. Κοτσίδης Θεόφιλος
  7. Κουγιουμτζίδης Μισαήλ
  8. Κυμπουρόπουλος Στέλιος
  9. Κυρατσή Δήμητρα
  10. Λαζάρου Κωνσταντίνα
  11. Μπουλμπασάκος Γιώργος
  12. Πετράκος Χρήστος
  13. Πολυχρονίου Γιάννης
  14. Τανταλίδης Σπύρος
  15. Τσούτσουρας Χασιώτης Γιάννης

  1. Ανδρεοπούλου – Θεοχαράτου Ασπασία
  2. Βασιλείου Μαρία
  3. Γεωργόπουλος Κων/νος
  4. Δόγκας Δημοσθένης
  5. Δήμητσα Ευδοξία
  6. Ηλιάδης Μάρκος
  7. Κατσίκης Κων/νος
  8. Κοντογιάννη Μαγδαληνή
  9. Μειντάνη Αγγελική
  10. Μούτσιου Παναγιώτα
  11. Ορφανίδου Αιμιλία
  12. Πετρόπουλος Σταύρος
  13. Πολίτης Βίκτωρας
  14. Σαββίδης Σπυρίδων
  15. Τουρναβίτης Κων/νος
  16. Φιλιπποπούλου Κων/να 
  17. Χαικάλης Παύλος

  1. Αλεξανδράκης Κωνσταντίνος Μαθηματικός-συγγραφέας
  2. Αντωνόπουλος Κωνσταντίνος Επιθεωρητής Διυλιστηρίων
  3. Βαγιωνάκης Απόστολος Ιδιοκτήτης φροντιστηρίου Μέσης Εκπαίδευσης, Μαθηματικός
  4. Βοργιάς Σωτήρης Αξιωματικός Πολεμικού Ναυτικού ε.α., Διεθνής διαιτητής, Δημοτικός σύμβουλος Γλυφάδας με την Ελληνική Αυγή
  5. Βενιέρης Αντώνης Μηχανολόγος, Μηχανικός, Εκπρόσωπος ΑΜΕΑ
  6. Γερμενή – Χρήστου Ευγενία Ελεύθερη επαγγελματίας, Νοσηλεύτρια, Διεθνολόγος, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής με την Ελληνική Αυγή
  7. Δήμου Δήμητρα Υπάλληλος μονάδας παραγωγής
  8. Κατάτση Μαρία Οικιακά
  9. Κασιδιάρης Ηλίας Γεωπόνος, Μέλος Πολιτικού Συμβουλίου Χρυσής Αυγής, Βουλευτής
  10. Κατοίκου Αλεξάνδρα Ελεύθερη επαγγελματίας
  11. Κελεπούρης Παναγιώτης Ιατρός καρδιολόγος, Ιδρυτικό μέλος «Ιατρών Ελληνισμού»
  12. Κωνσταντινίδης Ιωάννης Εκπρόσωπος συλλόγων Ποντιακού Ελληνισμού, Επιχειρηματίας
  13. Μουλάς Χρήστος Εκπρόσωπος πωλητών Λαϊκών Αγορών
  14. Μπόκου Βεργενία Υπάλληλος Φαρμακοβιομηχανίας
  15. Μπούρας Ιωάννης Δικηγόρος
  16. Ρεμπάπης Λάμπρος Συνταξιούχος Έμπορος
  17. Σπυρόπουλος Γεώργιος Αστυνομικός, Περιφερειακός Σύμβουλος Κρήτης με την Ελ. Αυγή
  18. Τσολιάκου Ιουλία Δασοπόνος