ΕκδηλωσειςΠολιτιστικες Εκδηλωσεις Κινηματογραφική Λέσχη Παλλήνης: “Ο Κύριος Όβε” Από ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ - Πα, 13 Οκτ, 2017 Κοινοποίηση EmailΕκτύπωσηFacebookTwitterLinkedinPinterestWhatsAppViberReddItTumblrTelegramMixVKDigg Κινηματογραφική Λέσχη Παλλήνης Η Κινηματογραφική Λέσχη Παλλήνης (Αίθουσα Οινοποιείου Πέτρου- Λ. Μαραθώνος 117, Παλλήνη) σας προσκαλεί την Τετάρτη, 25 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 20:30 στην προβολή της ταινίας “Ο Κύριος Όβε”. Είσοδος-Εισφορά 3€